Skip to main content

Hurda Sarı

hurda sari pirinc

Hurda sarı olarak halk arasında daha çok bilinse de sarı pirinç hurdası olarak adlandırılmaktadır. Hurda sarı fiyatı malzeme içerisinde bulunan bakır oranına göre değişkenlik göstermektedir.

Hurda Sarı Alan Hurdacı

Sarı pirinç alan hurdacı firmalar içinde bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak Hurda sarı pirinç alanlar arasında yüksek fiyat listemizle hizmet veriyoruz. Sitemizdeki hurda sarı fiyatları sayfamıza mutlaka göz atmalısınız. Sarı pirinç alan yerler topladığı malzemeleri eninde sonunda firmamıza getirmektedir. Aracıların koyduğu kâr oranlarının yüksek olduğunu farkettik. Sarı pirinç hurdası satmak isteyenlerin bu durumda büyük zararlar ettiğini gördüğümüzden doğrudan alıma başladık.

Sarı Pirinç Hurdası

Hurda sarı pirinç içerdiği bakır hurdası sebebiyle değerli alaşımlar arasındadır. Ancak sarı pirinç hurda fiyatı belirlenirken içindeki bakır oranı dikkate alınmaktadır. Pirinç sarı malzeme hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmelisiniz. Elinizdeki sarı pirinç malzeme türüne göre en iyi teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Hurda Sarı Pirinç Fiyatları

Sarı pirinç hurda fiyatı hakkında bir çok arama yapılmaktadır. Arama yapan sarı pirinç hurdası satıcısına göre değişiklik gösteren sonuçları şöyle listeleyebiliriz.

Hurda Sarı Fiyatı

 • hurda sarı kaç para
 • hurda sarı kilosu kaç para
 • hurda sarının kilosu kaç para
 • hurda sarı ne kadar
 • hurda sarı pirinç fiyatı
 • hurda sarı fiyatları 2020
 • hurda sarı fiyatı ne kadar
 • hurda sarı ne kadar
 • hurda sarı çeşitleri

Hurda Sarı Çeşitleri

Sarı pirinç hurdası musluk üretiminden, süs eşyasına hatta semaver, demlik gibi mutfak eşyalarına kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Elbette içerdiği bakır oranına göre çeşitlere ayrılır. Bu hurda sarı çeşitleri birbirinden farklı fiyatlanmalara sebep olmaktadır. Hurda sarı pirinç fiyatları öğrenmek için irtibata geçmeniz yeterlidir.

Hurda Sarı Alanlar

Sarı pirinç hurda alan yerler içinde en güvenilir hurdacı firması ile karşı karşıyasınız. Elinizde ki hurda sarı çeşitleri en yüksek fiyatla değerinde alınır. İstanbul ve çevresinde beş yıl önce başlattığımız adresten hurda alımı sayesinde yerinize kadar geliyoruz. Hurda sarı pirinç nereye satılır? Endişeniz olmasın. Bizzat biz bulunduğunuz konumda hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Hurda Sarı Alan Fabrikalar

Sarı pirinç hurda alan fabrikalar arasında bulunan firmamızla geri dönüşümde çığır açtık. İstanbul’da hurda sarı alanlar ve ülke genelinde toplanan pirinç hurda miktarının artmasıyla, işletmemizin makina parkurunu yeniledik. Artık Sarı pirinç hurda geri dönüşüm tesisi olarak hizmetimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Hurda Sarı Alım Satımı

Sarı pirinç hurdası alan yerler içinde ön plana çıkmayı başardık. Hurda sarı alım satımı yaptıktan sonra geri dönüşüm tesisimizde işliyoruz. Hurda sarı hammadde ihtiyacı olanlara satışını gerçekleştiriyoruz. Yüksek fiyat politikamızla müşteri kazanırken, ucuz sarı hammadde ile imalatçı kazanıyor. Şehrin atıklardan temizlenmesiyle çevre, ithalat ve ihracat ile ülke kazanıyor.


5 Yorum Yapılmış

 1. Sarı hurda alan hurdacı firmalar ararken bu siteye ulaştım. İşlerini doğru dürüst yapıyorlar. Kendilerine teşekkür eder herkese tavsiye ederim

 2. Daha önce İstanbul’da hurda sarı alan yerler ile görüştük. en güzel fiyatı siz verdiniz. İşinizi profesyonelce yaptığınız için teşekkür ederim.

 3. Pirinç sarı hurda alımı yapıyorlar. Oldukça güzel ve tecrübeli bir firma

 4. hurda sarı fiyatları piyasadan yüksek personelleri işinin ehli öneriyoruz