Skip to main content

Hurda Sac

Hurda sac levha, hurda sac varil alan hurdacılar arasında bulunan şirketimiz en yüksek fiyat teklifini sunmaktadır. Hurda trapez sac dahil her türlü sac hurdası uzmanlık alanımızdadır. Hurda sac fiyat konusunda gayet esnektir. Hurda sac kilo fiyatı belirlenirken sac hurdasının cinsine ve kullanılabilirliğine göre fiyat hesaplanır.

Piyasada bulunan hurda galvaniz sac ile diğer sac hurdası çeşitleri için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Hurda sacın kilosu ne kadar? Sorusunun cevabı elinizde bulunan hurda sac çeşitleri neler? gibi başka bir soruyla verilir. Hurda sac satanlar genellikle aradaki farkı bilmemekte veya gözardı etmektedir. Oysa hurda sac kg fiyatı belirlenirken, hurda sac kdv orani hesaba katılmalıdır.

Sac artığı hurda alanlar içinde en yüksek fiyatı teklif edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

Elbette resmi olan her işletme gibi firmamız da hurda alım satımına fatura kesmektedir. Hurdacı firmamızda hurda sac satışı muhasebe kaydı tutulmaktadır. Ayrıca sac hurdası satışı esnasında hurda sac kdv oranı eklenmektedir. Elimizde ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Bağ, bahçe, şantiye çatısı kapatmak için 2. el trapez sac ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak çatı sökümü ve çatı sacı ihtiyaçlarınız içinde buradayız.


1 Yorum Yapılmış