Hurda Makina

  • Hurda Makina İthalatı
  • Hurda Makina Piyasası
  • Hurda Makina Satışı
  • Makina Hurdası Alanlar

Hurda Makina

Hurda makinalar her ne kadar makina hurdası olarak adlandırılsa da hala kullanılabilir durumda olanları piyasada daha değerlidir. Piyasadan hurda makina alanlar çoğunlukla iflas eden fabrikalardan söküm yapmaktadır. Hurda makine ithalatı yapmak isteyenlerin ilgili kanunlara uygun işlem yapması gerekiyor. Hurda makine satışı yapan her firma hurda makina satışı muhasebe kaydı tutmak zorundadır. Hurda makina satışında kdv oranı değişmektedir. Lütfen konu ile ilgili olarak muhasebecinizle görüşün.

Hurda Makina Fiyatları

Hurda makina fiyatı malzemenin kullanılabilirliğine göre yükselip azalmaktadır. Özellikle paslanmaz krom hurdası olarak kullanılabilen kazanlar ve tanklar daha yüksek değerlidir. Firmamız hurda makina alımı konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Daha önce fabrika sökümü konumuzda bahsettiğimiz üzere tüm makinaların söküm işlemini kendi ekibimizle biz yapıyoruz. Hurda makina satanlar bizimle iletişime geçmeden işlem yapmayınız.

Hurda Makina

Hurda Makina başlıklı hurdacılıkla alakalı yazımız 3 sene önce yazılmıştır. ve başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.Hurdacılık ve Hurdacılar Hakkında Önereceğimiz Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul hurdacı