Skip to main content

Hurda Kurşun

hurda kursun

Hurda kurşun fiyatı ne kadar ? Hurda kurşunun kilosu kaç para ? Hurda kurşun ne kadar ? Hurda kurşunun kg fiyatı ne ? Sorularını birlikte yanıtlamaya çalışacağız. Ancak öncelikle kurşun hurdası ve hurda kurşun fiyatları hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Kurşun hurdası : Kolay işlenebilir özelliği ve kimyasal aşınmalara karşı aşırı direnci sayesinde bir çok sektörde ihtiyaç duyulan metallerdendir. Aşınmaya dayanıklı olan madde uzun yıllar çatı kaplamaları ve su oluklarında kullanıldı. Günümüzde hurda plastik daha yaygın olduğundan bu alanda kullanımı biraz yavaşladı. Ama hala bir çok kaplama ve parça üretiminde kullanılmaktadır.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Kurşun hurdası alanlar içinde en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Hurda kurşun alan hurdacı firmalar içinde olsak da geri dönüşüme ayırdığımız bütçe ile oluşturduğumuz yeni tesisimizde kurşun hurdası işliyoruz.

hurda kurşun fiyatları

Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda kurşun fiyatı sıradan bir hurda demir ile kıyaslandığında elbette daha yüksektir. Hala otomotiv sektörü dahil bir çok alanda kullanıldığından ihtiyaç halinde hurda kurşunun kilo fiyatı daha da yükselmektedir. Hurda kurşun satanlar dikkatli davranarak, güvenilir hurdacı firmalarından fiyat almalıdır. Hurda kurşun alanlar içinde en yüksek fiyatı vereceğimize güvendiğimiz için öncelikle bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Hurda Kurşun Alan Hurdacı

İstanbul’da ki çoğu hurdacı firma henüz kurşun hurdası alımı ve satımı yapmıyor. Bu sebeple çoğunun hurda kurşun fiyatları hakkında pek bilgisi de yok. Hurda kurşunun kilosu ne kadar eder bilmeden yapılan ticaret sonrası ya müşteri ya da kurşun hurdası alan yerler içindeki firmalar zarar etmektedir. Doğrudan kurşun hurdası toptancısı olan şirketimiz bu alandaki deneyimleri sayesinde hurda kurşun satışı yaparken daha çok kazanmanızı sağlayacaktır.

Hurda Kurşun Alan Fabrikalar

Kurşun hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz. Kurşun Cami hurdası, hurda kurşun levha, çatı kaplaması, kurşun minare hurdası gibi her türlü kurşun hurdası alınır. Hurda kurşun alımı için bulunduğunuz konuma yolladığımız işinin ehli personelimizle hizmet veriyoruz.

Hurda Kurşun Alanlar

Hurda kurşun alan yerler içinde müşteriye kazandırma odaklı bir fiyat politikası izliyoruz. Kurşun hurdası için yerinden alım yapıyoruz. Her türlü hurda kurşun alınır. Değeri hurda kurşun borsası ve piyasası üzerinde hesaplanarak anında nakit olarak ödenir.


7 Yorum Yapılmış

  1. kurşun hurda alan hurdacı firmalar arasında en çok güvendiğimiz işletmedir

  2. Hurda kurşun alan hurdacılar içinde en iyi firma. Güncel hurda kurşun fiyatları ile firmamızı zarar etmekten kurtardılar. Teşekkür ederiz.

  3. biz aradıktan yarım saat sonra geldi kurşun sökümü yaparken yardım ettiler daha ne olsun