Hurda Kurşun

  • Hurda Kurşun Fiyatı
  • Hurda Kurşun Satanlar
  • Hurda Kurşunun Kilosu Ne Kadar
  • Kurşun Hurdası Fiyatları
Hurda Kurşun

Hurda Kurşun

Hurda kurşun fiyatı ne kadar ? Hurda kurşunun kilosu kaç para ? Hurda kurşun ne kadar ? Hurda kurşunun kg fiyatı ne ? Sorularını birlikte yanıtlamaya çalışacağız. Ancak öncelikle kurşun hurdası ve hurda kurşun fiyatları hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Kurşun hurdası : Kolay işlenebilir özelliği ve kimyasal aşınmalara karşı aşırı direnci sayesinde bir çok sektörde ihtiyaç duyulan metallerdendir. Aşınmaya dayanıklı olan madde uzun yıllar çatı kaplamaları ve su oluklarında kullanıldı. Günümüzde hurda plastik daha yaygın olduğundan bu alanda kullanımı biraz yavaşladı. Ama hala bir çok kaplama ve parça üretiminde kullanılmaktadır.

hurda kurşun fiyatları

Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda kurşun fiyatı sıradan bir hurda demir ile kıyaslandığında elbette daha yüksektir. Hala otomotiv sektörü dahil bir çok alanda kullanıldığından ihtiyaç halinde hurda kurşunun kilo fiyatı daha da yükselmektedir. Hurda kurşun satanlar dikkatli davranarak, güvenilir hurdacı firmalarından fiyat almalıdır. Hurda kurşun alanlar içinde en yüksek fiyatı vereceğimize güvendiğimiz için öncelikle bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Kurşun Hurdası Fiyatları

İstanbul’da ki çoğu hurdacı firma henüz kurşun hurdası alımı ve satımı yapmıyor. Bu sebeple çoğunun hurda kurşun fiyatları hakkında pek bilgisi de yok. Hurda kurşunun kilosu ne kadar eder bilmeden yapılan ticaret sonrası ya müşteri ya da kurşun hurdası alan yerler içindeki firmalar zarar etmektedir. Doğrudan kurşun hurdası toptancısı olan şirketimiz bu alandaki deneyimleri sayesinde hurda kurşun satışı yaparken daha çok kazanmanızı sağlayacaktır.

Hurda Kurşun başlıklı hurdacılıkla alakalı yazımız 2 sene önce yazılmıştır. ve başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.Hurdacılık ve Hurdacılar Hakkında Önereceğimiz Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul hurdacı