Skip to main content

Hurda Kağıt

Hurda kağıt alan yerler için hurda kağıt alımı konusunda en uzun tecrübeye sahibiz. Hurda kağıt satışı yapanlar aracılığıyla toplanan kağıt hurdası bir depoda biriktirilir. Daha sonra hurda kağıt pres makinesi ile sıkıştırılır. Güncel hurda kağıt fiyatları dikkate alınarak yapışan bu alımlar sonrası geri dönüşüme gönderilir. Günümüzde hurda kağıt fabrikaları sayesinde yeniden değerlendirilebilen hurda malzemeler arasında yer almıştır.

Hurda Kağıt Fiyatları

Son günlerde hurda kağıt fiyatları neden düşüyor sorusuyla karşılaşmaktayız. Diğer tüm hurda çeşitleri gibi kağıt hurdası da piyasadaki arz talep dengesine göre fiyatlandırılmaktadır. Hurda kağıt dönüşüm tesisleri son zamanlarda daha az hurda kağıt talebinde bulunduğu için, malzeme fiyatı da olumsuz yönde etkilenmektedir.

Hurda Kağıt Alanlar

Uzun süredir kağıt hurda fiyatları düşmektedir. Ancak hurda kağıt fiyatları 2021 yılı itibariyle küçük bir ivme yakalayarak yükselişe geçmiştir. Özellikle kapanan kağıt fabrikaları sebebiyle geri dönüşümde daha çok kağıt hurdasına ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır.

Hurda Kağıt Alan Yerler

Hurda kağıt alımı yapan yerler içerisinde yer aldığımızı bilmenizi isteriz. Kağıt hurda alımı yaklaşık on beş yıldır hizmet verdiğimiz bir sektördür. Kağıt hurdacısı olmak için özel bir tesis dahi oluşturduk. Kendimize ait tesiste hurda kağıt pres makinası aracılığıyla dışarıdan firmamıza başvuran hurdacıların sıkıştırma işlemini de yapıyoruz. Ayrıca teknolojiye ayak uydurmak amacıyla dönem dönem makine ekipman parkurumuzu yeniliyoruz. Bu hurda kağıt tesisi içinde bulunan hurda kağıt pres makinası ikinci el fiyatı ile yeni başlayan daha küçük işletmelere satılmaktadır.

Kağıt Hurdası Çeşitleri

  • Gazete Kağıdı
  • Karton
  • Koli
  • Kitap ve Defter
  • Evrak Alımı

Gazete Kağıdı Hurdası Alan Yerler

Hurda gazete kağıdı en çok rastlanan hurdalar arasındadır. Değeri biraz düşük olsa da en çok buluna n kağıt hurdası olduğundan toplamda iyi bir kar bırakacaktır. Gazete kağıdı hurdası alanlar hizmetlerine devam ettiği sürece bu sektörde illa ki para kazanacaklardır.

Eğer topladığınız hurda gazeteleri değerinde satmak isterseniz sizlere kapımız açık olacaktır. Ayrıca, hurda kitap alan yerler ve kitap geri dönüşüm merkezleri ile yaptığımız anlaşmalar neticesinde sizlere hurda kitap alımı konusunda da yardımcı oluyoruz. Okullarda oluşturulan kitap geri dönüşüm kutusu sayesinde her yıl binlerce kitap geri dönüşümü yapılıyor.

Geri dönüşüm kitap alan yerler istanbul, ankara, bursa, sivas gibi şehirlerden başlayarak Anadolu’nun tümünde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Kitap geri dönüşüm fiyatları para kazanma amacıyla faaliyet gösteren herkesi tatmin edebilecek düzeydedir.

Hurda Karton Fiyatları

Son zamanlarda hurda karton fiyatları büyük bir yükselişe geçmiştir. Ancak hurda karton alanlar içerisinde en yüksek fiyatla karton hurdası alımı yapmaya devam ediyoruz. Özellikle hurda koli alan fabrikalar bize destek vermektedir. Karton koli hurdası alımı yapan yerler içinde piyasanın üstünde fiyat teklif ediyoruz. Umut ediyoruz ki hurda karton kağıt fiyatları giderek artacaktır. Bu nedenle hurda karton fiyatları 2020 yılında daha yüksek olacaktır.


İlk yorumu sen yap!