Skip to main content

Hurda Kablo Alımı

kablo hurdası

Hurda kablo alanlar içinde size en yakın firmayız. Kablo hurdası fiyatlarımız piyasanın üstündedir.

Kablo hurdası alan yerler arasında bulunan depomuzdan anında bulunduğunuz yere geliyoruz.

Hurdalarınızı güncel hurda kablo fiyatları nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Hurda Kablo Alan Hurdacı

Kablo alan hurdacı telefon numarası aramaktan bıkmadınız mı? Hurda kablo alan yerler arasında bizden daha yüksek fiyat veren tek bir hurdacı firma bulamazsınız. Evet, iddiamızın büyük olduğunun farkındayız. Ancak sizde kablo hurdası alan hurdacı firmamızın büyüklüğünü farkedin.

İstanbul’da hurda kablo alan hurdacılar topladıkları tüm kablo hurdalarını firmamıza getirmektedir. Hurda kablo piyasası üzerinde bir ücretlendirmeyle çalışan firmamız sektöre liderlik etmektedir. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, İstanbul’da hurda kablo alımı için hemen arayanlara özel fiyatlar sunuyoruz.

Hurda Kablo Alanlar

Hurda kablo alan yerler çoğunlukla topladığı kablo hurdalarını biriktirdikten sonra bize satmaktadır. Piyasanın tamamından toplanan hurda kablolar depomuzda istiflenir. Daha sonra firmamız bünyesinde ki hurda kablo soyma makinesi sayesinde içindeki metaller gün ışığına çıkarılır.

Kablo hurdası çeşidine göre yüksek miktarda hurda bakır içermektedir. İçerdiği bakır hurdası sebebiyle değerli hurdalar arasındadır.

Hurda Kablo Çeşitleri

 • Pvc kaplamalı yüzey içi yassı bakır iletken bulunan kablolar
 • Halojensiz yani alevi iletmeyen içinde fazla telleri olan, çok damarlı bakır iletkenli kablo hurdası
 • Tek damar bakır kablolar
 • Tek damarlı alüminyum kablo hurdası
 • Çok damarlı alimünyum kablolar
 • Alpek kablo hurdaları
 • Tetere Antigron kablo hurdası

Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Tipi kullanış amacı ve hatta kullanıldığı yerlere göre sınıflandırılır. Bu sebeple onlarca farklı kablo çeşidi bulunmaktadır. Tamamının atıl durumda ki genel adına kablo hurdası dense de fiyat farklılıkları vardır.

Hurda Kablo Soyma

Kablo hurdaları ne kadar farklı olursa olsun kırımdan geçirilmek zorundadır. Hurda kablo soyma makinesı burada hurdacıların imdadına yetişmektedir. Kablo içerisinde ki bakır veya alüminyum hurdası hurda kablo soyma aparatı sayesinde çıkarılabilse de profesyonel makinalar daha iyidir.

Uzman bir ekip ve teknolojik hurda soyma makineleri kullanmak hurda kablo satanlar için çok daha yararlı olacaktır. Eğer kablo hurdası soyan yerler arıyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesindeki Hurda Kablo Soyma Makinası ile her türlü kablo kırım hizmetlerini başarıyla yerine getiriyoruz.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo cinsine göre fiyatı değişen kıymetli hurdalar arasındadır. Yüksek tonajlı kablo hurdası içerdiği metale göre farklı ve yüksek fiyatlarda satılır. Hurda bakır kablo ile alüminyum kablo hurdası fiyatı maden bakımından değişkendir.

Hurda kablo fiyatları belirlenirken çeşidi kadar piyasanın içinde bulunduğu durumda önemlidir. Gelen arz ve talebe göre değişen bir fiyat listesi olduğundan, hurda kablo kaç para? Kablo hurdası ne kadar? hurda kablo kg fiyatı gibi sorularınızı şimdilik cevapsız bırakmak zorundayız.

Kablo hurdası ne kadar sorunuza bir yanıt alabilmek için bizi aramalısınız. Hurda kablo satışı yapmak için elinizdeki malzemenin türünü ve miktarını bize bildirip fiyatını öğrenebilirsiniz.

Hurda Kablo Alan Fabrikalar

Kablo hurdası alan fabrikalar içinden en büyük olanlardanız. Her geçen gün gelişen makine ekipmanlarımız ve teknolojiyi yakından takip eden AR-GE departmanımızla kablo hurdası alan hurdacılar arasında ön plana çıkıyoruz. Geri dönüşüm ile ortaya çıkardığımız hammaddeleri tekrar iç piyasaya sürüyoruz. İmalatçı firmaların hammadde ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlara temin edebilmesini sağlıyoruz

Kablo Hurdası Alım Satımı

Hurda kablo alım satımı yapan hurdacılar gibi piyasadan toplayıp daha büyük depolara satmıyoruz. Kendimize ait işletme bünyesinde bulundan fabrika sayesinde her türlü metali yeniden işleyerek topluma ve ekonomiye kazandırıyoruz.


15 Yorum Yapılmış

 1. kablo alan hurdacılar içinde bulunan çok firmayla çalıştık bu arkadaşlar gerçekten profesyonel

 2. kablo satmak için kendilerini aradık hızlıca gelerek yerinden kablo hurdası alımı yaptılar bizi büyük bir zahmetten kurtardılar teşekkür ederiz.

 3. Daha önce çok fazla kablo alan hurdacı firma ile iş yaptım ama siz gerçekten profesyonelsiniz

 4. kablo alan hurdacı firma ile iki yıldır çalışıyoruz gerçekten hurda kablo piyasasından en az 2 veya 3 lira daha yükseğe satın alıyorlar

 5. Gerçekten harika bir firma. Diğer kablo alan hurdacı firmalardan daha iyi fiyat verdiler

 6. İşinin hakkını veren muazzam bir firmayla çalışmak istiyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kablo alan hurdacı firması diye aradım 1 saat sürmeden geldiler

 7. anlık hurda kablo fiyatları öğrenmek için hemen hemen her gün bu siteye giriyorum

 8. Güncel hurda kablo fiyatları 2021 yılında yükseliyor. Sitenizin kablo hurdası alanlar içinde olması oldukça hoşumuza gidiyor. Fiyatlandırmanız gayet başarılı. Tebrik ederim.

 9. Hurda kablo alımı hakkında çok tecrübeliler firmamızı büyük bir zarardan kurtardılar. Ne kadar teşekkür etsek az…