Hurda Gemi

  • Gemi Hurdası Alanlar
  • Hurda Gemi Alanlar
  • Hurda Gemi Fiyatları
  • Hurda Gemi İhalesi
  • Satılık Hurda Gemi

Hurda Gemi

Hurda gemi alım satım yaptığımızı hatırlatırız. Hurda gemiler ile alakalı geniş bir çalışma alanına sahibiz. Gemi hurdası alanlar için en tecrübe ekip ile çalışmaktayız. Hurda gemi sökümü, parçalanması ve satışı yapılmaktadır. Hurda gemi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ülke genelinde kazandığımız onlarca hurda gemi ihalesi vardır.

Satılık hurda gemi almak isteyenler bize ulaşarak bilgi alabilir. Hurda gemi zinciri fiyatları hakkında da bilgi vermeyi borç biliriz. Hurda gemi zinciri ve hurda gemi halatı ihtiyacınız varsa mutlaka teklif almalısınız.

Hurda gemiler deneyimli ekipler tarafından sökülmelidir. Gemi hurdası alırken alınması gereken önlemleri bilmeyen hurdacı firmaları çoğunlukla kazaya sebebiyet vermektedir. Böyle bir riske girmek yerine gemi hurdaları ile daha önce çalışmış firmamızı tercih etmeniz menfaatiniz icabıdır.

Hurda Gemi

Hurda Gemi başlıklı hurdacılıkla alakalı yazımız 2 sene önce yazılmıştır. ve başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.Hurdacılık ve Hurdacılar Hakkında Önereceğimiz Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul hurdacı