Skip to main content

Hurda Bakır Alımı

hurda bakir

Hurda bakır borsası sayesinde yakından takip edilebilen hurda bakır fiyatları sürekli güncel tutulmaktadır. İyi fiyata hurda bakır alımı bizim işimiz.

Bakır hurdası piyasasında ki arz ve talebe göre sürekli değişkenlik gösteren fiyatlandırmalar hakkında bilgi almak için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Bakır hurdası alanlar içinde en yüksek fiyatı vereceğimizden endişeniz olmasın. Hurda bakır alımı konusunda otuz yıldır sektörün öncüsüyüz.

Hurda Bakır Alan Hurdacı

İstanbul’da hurda bakır alan hurdacı firmalar içerinde olsak da fiyat listemiz diğer hurdacılar ile karşılaştırılamaz. Hurda bakır piyasası üzerinde daha yüksek fiyatlarla hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Piyasada hurda bakır alanlar topladıkları malzemelerin çoğunu depomuza getirerek bizlere satmaktadır. Ayrıca İlk alıcı olan şirketimiz hurda bakır alan yerler içinde daha iyi hurda bakır fiyatları teklif edebilmesinin yegane temeli budur.

Bakır Hurdası

Bakır hurdası değerli malzemeler arasında yer alır. Hurda bakır en yüksek fiyata sahip hurda çeşitlerindendir. Bakır alan hurdacılar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

 • Hurda bakır kazan
 • Soyma bakır
 • Hurda bakır tel
 • Soyulmuş hurda bakır
 • Hurda bakır boru
 • İnce – Kalın hurda bakır levha

Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdası en az alüminyum hurdası kadar değerlidir. Hatta alaşım oranı az bir hurda bakır çok daha değerlidir. Güncel hurda bakır fiyatları sayfamızdan bakır hurdası piyasa değerini anlık olarak takip edebilirsiniz. İstanbul’da soyma bakır alanlar içindeyiz.

Hurda bakır kg fiyatı malzemenin içindeki bakır oranına göre değişiklik gösteriyor. Sarı bakır hurda alınır. Hurda bakır ithalatı yapan bir çok firma içerdiği miktara göre fiyat vermektedir. Birinci sınıf hurda bakır elbette alaşımlı ve karışımlı bakır hurdası ile kıyaslanamaz.

Hurda bakır tel ile hurda bakır kazan içerdiği bakır oranının yüksekliğine göre farklı fiyatlarla alım ve satıma sahiptir. Kızıl bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır alanlar bu değişiklikleri dikkate almak zorundadır. Bakırın kilosu kaç para? Anlık hurda bakır fiyatları Öğrenmek için hemen bizi arayın.

Hurda Bakır Boru

İstanbul’da hurda bakır boru çeşitleri özellikle bir çok makine ve elektronik eşyada sıvı veya gaz transferinde kullanılıyor. Oldukça pahalı hurdalar arasında başı çekenlerdendir. Satılık hurda bakır boru için irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Bakır Tel

Hurda bakır tel fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Artık bronz ve sarı bakır alıyoruz. Hurda bakır alan yerler arasında en yüksek fiyatı vereceğimizi garanti ediyoruz. Elbette ki bakır hurdası, demir hurdası alımı ile kıyaslanamayacak kadar değerlidir.

Hurda Bakır Alan Yerler

İstanbul’da yanmış hurda bakır alan yerler arasında yüksek fiyatla bakır hurdası alımı yapıyoruz. Her türlü izoleli hurda bakır alınır. Kilo veya tonaj sıkıntısı olmadan yüksek meblağdaki bakır hurdası alım satımı için bulunduğunuz yere kadar geliyoruz. Hurda bakır tel satmak için bizi hemen arayın!

Hurda Bakır Çeşitleri

 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası
 • Soyma Bakır Hurdası
 • Antikron Kırma (Granür) Bakır Hurdası
 • Hurda Bakır Lama
 • TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası

Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Hurda bakır alan fabrikalar bu tarz malzemeleri çeşitli teknolojik aletler ve geri dönüşüm yöntemleri ile eritmektedir. Bu eritme işleminden sonra değerli madenleri yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz. Elbette hurda bakır hammadde olarakda bilinen bu malzemelerde üretici firmaların imalathanelerinde tekrar işlenebilmektedir.

Hurda Bakır Alım Satımı

Firmamızın prensipleri gereği teknolojimizin uyduğu ve geri dönüştürebileceğimiz her türlü malzemeyi almaya çalışıyoruz. Ancak kıymetli madenler arasında bulunduğundan hurda bakır alımı için özel bir ekip oluşturduk. İşlenmesi kolay, geri dönüşümden sonra hammadde olarak piyasası yüksek olduğundan İstanbul’da bakır hurdası alım satımı konularına özen gösteriyoruz.

Hurda bakır alan firmalar

İstanbul’da tonajlı hurda bakır alan firmalar olsa da sizlere firmamızı tercih ederek, ilk alıcıyla alışveriş yapabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinden bakır alımı yapan firmamız geri dönüşümle maden yenilemesi yapmaktadır. Bakır madenler değerli olduğundan fiyatlaması çeşitlilik göstermektedir. Bu sebeple günlük hurda bakır alış fiyatı için bizimle irtibata geçin.


22 Yorum Yapılmış

 1. istanbulda bakır alan hurdacı ararken bu siteye denk geldim işlerini gayet iyi yapıyorlar tavsiye ederim

 2. bakır hurdası en değerli hurdalar arasındaymış sayelerinde öğrendim teşekkür

 3. bakır hurdası alımı konusunda çok tecrübeliler firmamızı büyük bir zarardan kurtardılar teşekkürler

 4. hurda bakır alımı için kendilerine ulaştık gönderdiğimiz konuma çabucak gelerek yerinden bakır hurdası alımı yaptılar işlerinin ehli uzman arkadaşlar tavsiye ederiz

 5. bakır hurdası kilo fiyatı sürekli güncelleniyor burdan takip edebiliyoruz bu çok güzel

 6. bakır hurdası alımı yapan fabrikalar içinde en pahalı fiyat teklifini verdiler teşekkürler

 7. İstanbul’da hurda bakır alımı yapan firmalar ararken bu firmaya ulaştık çok profesyoneller tavsiye etmekten şeref duyarız

 8. ANLIK HURDA BAKIR FİYATLARI için teşekkürler. Hurda bakır alımı için çağırdık 1 saatten daha erken geldiler.

 9. HURDA BAKIRIN KİLOSU bir tek burada yüksek verilmiş. Bakır piyasasından oldukça iyi fiyata alım yapıyorlar.

 10. hurda bakırın kilosu kaç para? bakır hurda alımı yaparken buradan bakıyorum

 11. Başka bir firmanın fiyatına bakınca farkınızı anladım. Daima yanınızdayız. Böyle devam edin.