Skip to main content

Hurda Araba

Hurda araba alım satımı yapan hurdacılar tarafından temin edilen çıkma oto parçaları mevcuttur. Hurda arabalar parçalanarak hala iş görecek vaziyette bulunan hurda araç parçaları ayrılır. Çıkma oto kapısı, çıkma tampon ve hatta çıkma torpido ve çıkma çamurluk bunların başında gelmektedir.

Çoğunlukla kazaya uğramış araçlardan temin edilen orijinal çıkma araba parçaları için bizi arayabilirsiniz. Hurda araç yasası gereği piyasadan çekilen araba hurdaları yerine bu tarzda daha yeni durumdaki hurda araçlar tercih edilmektedir.

Çıkma araba kapısı, ön tampon sol ön çamurluk, sol arka çamurluk, sağ ön çamurluk, sağ arka çamurluk ve hatta bagaj kapağı elimizde sürekli bulunmaktadır. Çıkma oto yedek parça ve lüks oto çıkma parçası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hurda araç alanlar çıkma araba parçası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çıkma motor, kaput, motor kapağı gibi her türlü hurda araba parçası tarafımızca satın alınır. Nakit ödeme ile peşin olarak alım yapılan hurda araba parçaları uygun görüldüğü takdirde 2.el oto yedek parça olarak satılmaktadır.

Hurda araba parçası satmak veya almak için bizi şimdi arayabilirsiniz.


İlk yorumu sen yap!